Niet-gecategoriseerde uitslag

Paul Veenemans Prijs 2018

Vrouwen

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 86 D Willem III 1 Meulen, Janneke Van der 1x
18:02.2
104.6
0.0
23:31.6
101.6
14:06.3
103.0
309.174
2 80 D Okeanos Man, Benita de 2-
19:45.2
100.6
07:30.2
105.2
0.0
14:20.5
13:35.7
101.9
307.737
3 85 D Orca Janssen, Inge 1x
18:05.2
104.5
0.0
24:43.1
99.4
14:03.5
103.2
307.158
4 87 D Nereus Veldhuis, Marike 1x
18:58.0
102.4
0.0
22:59.1
102.5
14:21.6
101.9
306.784
5 81 D Willem III 2 Boer, Anna de 2-
20:01.2
99.9
09:24.4
96.1
0.0
14:20.5
13:35.7
101.9
298.018
6 88 D Hemus 2 Gerkema, Rieneke 1x
20:09.0
99.6
0.0
24:32.5
99.8
15:20.7
97.3
296.744
7 130 M18 RIC Burger, Mila 1x
20:20.5
99.2
07:48.7
103.8
0.0
16:28.3
92.2
295.149
8 90 D Proteus Dooren, Mirja 1x
19:39.3
100.8
08:41.6
99.6
23:57.2
100.8
16:14.5
93.3
294.856
9 95 D Gyas 1 Metz, Floor 1x
20:39.7
98.4
0.0
24:21.1
100.1
16:03.7
94.1
292.604
10 108 DV A Willem III Stam, Jacqueline 1x
20:00.9
99.9
08:29.3
100.5
0.0
16:38.9
91.4
291.876
11 116 DV C De Waal 1 Goede, Annemarie 1x
21:46.0
95.8
0.0
24:37.0
99.6
16:03.1
94.1
289.584
12 114 DV C Hunze Bosch, Janneke 1x
20:20.9
99.2
0.0
27:04.6
95.3
16:05.0
94.0
288.411
13 96 D Gyas 2 Schuch, Guyonne 1x
21:42.3
96.0
0.0
26:02.1
97.1
16:01.7
94.2
287.324
14 93 D DDS Portengen, Leonoor 1x
20:43.3
98.3
0.0
28:19.4
93.1
15:43.8
95.6
286.939
15 110 DV B Beatrix Droog, Lieke 1x
22:32.2
94.0
0.0
26:28.2
96.3
15:44.3
95.6
285.922
16 109 DV E Alkmaarsche Russell-van der Zee, Anneloes 1x
22:01.4
95.2
08:48.8
99.0
0.0
16:43.0
91.1
285.293
17 113 DV C Hemus 1 Verhagen, Anniek 1x
0.0
09:08.7
97.4
27:14.9
95.0
16:21.2
92.7
285.104
18 91 D Viking Duker, Alyanne 1x
0.0
08:36.0
100.0
28:33.8
92.6
16:43.0
91.1
283.716
19 123 DV A De Waal 3 Huisman, Joske 2-
21:57.0
95.4
0.0
26:06.4
97.0
17:34.0
16:39.0
87.2
279.589
20 117 DV E Scaldis Berger-van der Veen, Simone 1x
22:32.1
94.0
0.0
28:39.2
92.5
16:18.0
93.0
279.490
21 120 DV B Daventria 1 Snippe, Marjolein 2-
23:28.8
91.8
0.0
26:47.1
95.8
16:41.9
15:49.7
91.2
278.761
22 121 DV C Vada Lange, Marieke de 2-
24:26.7
89.5
0.0
27:42.6
94.1
16:41.9
15:49.7
91.2
274.854
23 115 DV C Viking Schuver, Marian 1x
22:54.9
93.1
0.0
26:10.5
96.9
18:08.7
84.6
274.561
24 112 DV A Daventria 2 Straatsma, Leonie 1x
22:36.7
93.8
10:03.7
93.0
0.0
17:46.0
86.3
273.150
25 122 DV A De Waal 2 Westera, Anke 2-
22:35.9
93.9
10:32.9
90.7
0.0
17:34.0
16:39.0
87.2
271.770
26 94 D Hemus 1 Blaakmeer, Jeanine 1x
0.0
10:58.5
88.7
29:12.9
91.5
17:36.9
87.0
267.111
27 131 M18 Hemus Sas, Kalina 1x
24:33.8
89.3
0.0
30:40.4
88.9
17:32.6
87.3
265.463
28 132 M18 Alkmaarsche Straathof, Demi 1x
23:20.6
92.1
0.0
35:14.8
80.8
16:47.9
90.7
263.628
29 124 DV C Hemus 2 M'Rabet, Laura 2-
26:24.7
84.9
10:22.1
91.6
28:55.8
92.0
19:27.6
18:26.7
78.5
262.083
30 111 DV D Pampus Agoston, Stephanie 1x
23:46.5
91.1
0.0
32:25.5
85.8
19:30.3
78.3
255.250
31 125 DV C Hemus 3 Vroegop, Caroline 2-
26:38.5
84.4
13:32.1
76.4
0.0
19:27.6
18:26.7
78.5
239.352
32 89 D Hoop Papineau Salm, Sara 1x
20:16.0
99.4
0.0
22:40.9
103.1
0.0
202.417
33 92 D Daventria Buuren, Ymke van 1x
0.0
0.0
24:36.1
99.7
16:26.1
92.4
192.025

Mannen

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten
1 3 H Willem III Steenman, Mitchel 1x
15:53.0
109.7
06:30.4
110.0
0.0
12:59.0
108.1
327.797
2 16 H Nereus Rienks, Rik 2-
16:44.6
107.6
0.0
20:31.8
106.9
12:34.6
11:55.3
110.0
324.507
3 4 H Maas Rom Colthoff, Pieter 1x
15:44.2
110.0
0.0
20:30.7
106.9
13:43.2
104.8
321.680
4 15 H Laga Rienks, Ralf 2-
18:30.7
103.5
0.0
19:51.9
108.1
12:34.6
11:55.3
110.0
321.531
5 19 H Orca 3 Timmer, Jort 2-
16:22.4
108.5
0.0
20:30.2
106.9
13:39.4
12:56.7
105.1
320.488
6 1 H DDS Dijk, Sander van 1x
17:17.3
106.4
08:53.1
98.6
19:34.5
108.6
13:43.7
104.7
319.656
7 25 V A Daventria 2 Dietrich, Erik 1x
16:53.1
107.3
06:59.1
107.7
0.0
13:54.0
104.0
318.970
8 2 H Triton 1 Brussel, Ben van 1x
18:43.8
103.0
07:04.6
107.3
0.0
13:05.2
107.7
317.914
9 17 H Okeanos 3 Rombout, Tijl 2-
18:43.0
103.0
0.0
18:45.9
110.0
13:43.6
13:00.6
104.7
317.744
10 6 H Proteus 1 Zee, Thijs van der 1x
17:07.6
106.7
08:57.2
98.3
20:53.4
106.2
13:48.6
104.4
317.333
11 44 V B Willem III 1 Gualthérie van Weezel, Tjerk 1x
0.0
06:55.7
108.0
21:00.1
106.0
14:06.2
103.0
317.048
12 12 H Gyas Luppes, Koen 1x
16:56.4
107.2
08:39.6
99.7
21:44.2
104.7
13:45.0
104.6
316.545
13 5 H Triton 2 Kanters, Stijn 1x
16:31.2
108.2
0.0
23:00.2
102.5
13:35.4
13:20.4
incl. 15s
105.4
316.018
14 26 V C ARC Nieuwenhuis, Bas 1x
16:26.1
108.4
07:28.9
105.3
0.0
14:22.0
101.8
315.522
15 55 V E Poseidon Gans, Jan Frits de 1x
17:44.3
105.3
07:23.0
105.8
0.0
14:28.5
101.3
312.435
16 18 H Okeanos 4 Beer, Dries 2-
19:08.0
102.0
0.0
21:19.0
105.5
13:43.6
13:00.6
104.7
312.243
17 65 V C Tromp 1 Altorf, Bas 2-
20:12.1
99.5
0.0
20:36.0
106.7
13:34.2
12:51.7
105.5
311.719
18 57 V D Ruyter 1 Dok, Cees van 1x
17:33.8
105.7
07:20.6
106.0
0.0
15:04.3
98.6
310.311
19 9 H Proteus 2 Geraedts, Mitch 1x
19:02.1
102.3
0.0
21:41.2
104.8
14:07.9
102.9
309.968
20 27 V C Naarden 1 Vermeij, Dennis 1x
18:15.1
104.1
07:55.2
103.2
0.0
14:23.2
101.7
309.069
21 66 V B Tromp 2 Cirkel, Geert 2-
19:22.6
101.4
0.0
23:18.8
101.9
13:34.2
12:51.7
105.5
308.849
22 10 H Okeanos 2 Knegt, Jaap de 1x
19:07.1
102.1
0.0
22:04.7
104.1
14:18.0
102.1
308.308
23 71 V C Spaarne 1 Top, Martijn 2-
19:51.4
100.3
0.0
21:40.5
104.8
14:04.7
13:20.7
103.1
308.302
24 20 H Orca 4 Smits, Djimmer 2-
20:04.5
99.8
0.0
22:29.8
103.4
13:39.4
12:56.7
105.1
308.259
25 36 V A DDS 3 Kapel, Lauren 1x
18:24.5
103.7
07:58.9
103.0
0.0
14:31.6
101.1
307.767
26 47 V C Alkmaarsche Al, Frank 1x
18:40.2
103.1
0.0
23:56.7
100.8
14:03.8
103.2
307.135
27 11 H Orca 2 Manders, Evert 1x
19:58.3
100.1
0.0
20:22.3
107.2
14:49.5
99.7
306.929
28 104 J18 Hemus 2 Buiskool, Mees 1x
19:00.3
102.3
0.0
23:57.9
100.8
13:57.1
103.7
306.823
29 72 V B Spaarne 2 Blauwhof, Marco 2-
19:28.7
101.2
0.0
23:11.7
102.1
14:04.7
13:20.7
103.1
306.497
30 22 H Orca 6 Laken, Pelle 2-
20:29.3
98.8
08:23.7
101.0
22:46.1
102.9
14:11.9
13:27.5
102.6
306.474
31 35 V A DDS 2 Buuren, Rob van 1x
20:10.4
99.6
0.0
22:37.0
103.2
14:07.9
102.9
305.645
32 67 V D Hemus 1 Ziengs, Jantinus 2-
19:09.7
102.0
0.0
22:38.6
103.1
14:45.9
13:59.7
100.0
305.080
33 46 V B Hemus 4 Westerveld, Bert 1x
19:12.6
101.8
0.0
22:45.6
102.9
14:43.2
100.2
304.966
34 43 V C Hunze 2 Dieleman, Pieter 1x
19:39.3
100.8
07:53.9
103.4
0.0
14:38.6
100.6
304.703
35 69 V C Ruyter 2 Verwijs, Mark 2-
18:48.6
102.8
08:10.3
102.0
0.0
15:10.3
14:22.8
98.1
302.968
36 40 V C Ruyter 4 Tolenaars, Jacco 1x
19:38.8
100.8
0.0
24:07.2
100.5
14:25.9
101.5
302.847
37 21 H Orca 5 Kanters, Niels 2-
18:54.3
102.6
0.0
25:46.0
97.6
14:11.9
13:27.5
102.6
302.737
38 39 V B Hoop Staal, Sebastiaan van der 1x
19:59.1
100.0
08:25.9
100.8
24:04.5
100.6
14:36.2
100.7
302.132
39 8 H Okeanos 1 Wolbink, Boris 1x
20:09.3
99.6
09:24.2
96.2
0.0
13:23.4
106.3
302.066
40 68 V E Daventria 1 Meijer, Hans 2-
21:00.9
97.6
07:42.9
104.2
26:28.2
96.3
14:45.9
13:59.7
100.0
301.831
41 42 V C Scaldis Dobbelstein, Tamar 1x
20:19.1
99.2
0.0
23:24.8
101.8
14:38.9
100.5
301.532
42 100 J18 Hemus 1 Delden, Bart van 2-
19:52.6
100.3
0.0
24:10.2
100.4
14:45.2
13:59.0
100.1
300.748
43 56 V E Hunze 1 Larmoyeur, Willem 1x
20:36.3
98.6
0.0
23:40.3
101.3
14:36.8
100.7
300.560
44 53 V E Hemus 3 Buiskool, Bart 1x
0.0
08:08.0
102.2
25:36.3
97.9
14:40.3
100.4
300.534
45 45 V B Naarden 2 Pape, Jos 1x
19:39.9
100.8
0.0
24:40.3
99.5
14:43.4
100.2
300.494
46 7 H Orca 1 Kievits, Olivier 1x
17:56.7
104.8
0.0
27:04.4
95.3
14:58.8
99.0
299.105
47 29 V D Alphen 2 Wiebinga, Edo 1x
20:00.1
100.0
0.0
24:54.8
99.1
14:50.6
99.6
298.726
48 41 V A Willem III 2 Harkink, Paul 1x
20:26.1
99.0
0.0
24:57.1
99.0
14:38.1
100.6
298.592
49 28 V B Euros Hoeksel, Lars 1x
18:48.6
102.8
08:03.9
102.6
0.0
16:20.6
92.8
298.131
50 30 V D Alphen 1 Tol, Gudrik van 1x
19:35.0
101.0
09:07.6
97.5
0.0
15:19.1
97.5
295.919
51 101 J18 Hemus 3 Brakel, Jens van 2-
21:44.6
95.9
0.0
24:44.4
99.4
14:45.2
13:59.0
100.1
295.353
52 51 V E Eem 1 Niet, Rene van der 1x
20:22.7
99.1
08:14.3
101.7
0.0
16:11.2
93.5
294.335
53 38 V A Viking Akker, Maarten van den 1x
20:15.9
99.4
0.0
25:51.9
97.4
15:30.7
96.6
293.367
54 50 V D Amstel Otto, Steven 1x
0.0
08:29.9
100.5
24:27.8
99.9
17:06.3
89.3
289.694
55 49 V C Hemus 2 Spronsen, Robert van 1x
21:17.2
97.0
09:29.3
95.8
0.0
15:27.3
96.8
289.565
56 32 V F Weesp Gender, Frank van de 1x
19:29.4
101.2
0.0
25:04.7
98.8
17:11.1
88.9
288.935
57 48 V A DDS 1 Campen, Laurens van 1x
17:04.3
106.9
10:08.8
92.6
0.0
17:09.1
89.1
288.569
58 31 V C Daventria 3 Schaap, Martin 1x
22:40.4
93.7
11:19.0
87.0
25:46.1
97.6
15:31.8
96.5
287.796
59 70 V E Ruyter 3 Santen, Jorg 2-
22:10.1
94.9
0.0
28:16.1
93.2
15:10.3
14:22.8
98.1
286.190
60 59 V H Amycus Maarleveld, Gert-Jan 1x
21:28.0
96.5
09:15.8
96.8
0.0
16:22.9
92.6
285.982
61 37 V A Hertog 1 Korthout, Dennis 1x
22:09.1
94.9
0.0
25:24.4
98.2
17:08.1
89.2
282.329
62 54 V G Eem 2 Bueren, Kees van 1x
22:37.7
93.8
11:01.3
88.4
0.0
16:27.6
92.3
274.496
63 52 V G Gorcumse 2 Waveren, Karel van 1x
23:34.4
91.6
09:21.3
96.4
0.0
19:12.5
79.7
267.678
64 33 V F Gorcumse 1 Imkamp, Dirk 1x
22:23.1
94.4
0.0
33:21.4
84.1
17:46.5
86.2
264.766
65 34 V F Hertog 2 Kievits, Tim 1x
0.0
12:18.9
82.3
0.0
17:51.5
85.9
168.118

Kleine wijziging in punten bij Hardlopen i.v.m. aanmaak aparte groep voor PARA-atleten.

PARA PVP 2018

Vrouwen

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten

Mannen

# St.
nr.
Cat. Ploegnaam Deelnemer R Wielrennen Schaatsen Hardlopen Roeien Totaal
Punten